Photo by Violetta B.

Z okazji dnia Matki chciałam napisać coś specjalnie na tę okazję, coś od siebie. I za każdym razem, gdy siadałam do klawiatury, to popadałam w zamyślenie, nie będąc w stanie złożyć kilku zdań z sensem… Przypominałam sobie różne chwile ze swojego dzieciństwa. A potem inne, gdy byłam już starsza. Chwilami sama śmiałam się do siebie, gdy przywoływałam niesamowite historie z udziałem Mamy. Wspominałam też zdarzenia, przy których popadałam w nostalgię i dziękowałam Bogu, że mamy to już za sobą… Czasem łzy napływały mi same do oczu.

Wiem jedno, że Dzień Matki, to dla mnie dzień szczególny! Może to zabrzmi bardzo pompatycznie i słownikowo, ale mam świadomość, że od Niej zaczyna się nasze życie. To Ona uczy nas pierwszych kroków, pierwszych słów, myślenia, podejmowania decyzji, wprowadza nas w dorosłe życie, a potem na kolejnym jego etapie staje się powiernikiem wszystkich naszych radości i trosk. A czasem nic nie trzeba mówić, aby Mama wiedziała, co się z nami dzieje. Ona to po prostu wie…

Mam ten szczególny przywilej, że moja Mama jest z nami. Sama również jestem matką. I mogę nie tylko czerpać z matczynej miłości, ale również ją dawać swoim kochanym córkom. To rzeczywiście piękne uczucie i dziękuję Opatrzności za każdą tę chwilę i doświadczenie.

Chciałabym naprawdę wiele powiedzieć swojej Mamie. Podziękować za każdy dar i dzień, który doświadczam za jej przyczyną. Ale co miałabym właściwie powiedzieć i napisać?? Jak sformułować w prostych słowach to, co jest wielkie, wspaniałe i trudne do wypowiedzenia? Napiszę zatem bardzo zwyczajnie i po prostu… Dziękuję Ci Kochana Mamo! I wszystkiego najlepszego! Nie tylko dziś, przy okazji Twojego święta, ale na każdy zwykły dzień naszego wspólnego życia!

Twoja Kasia

Photo by Violetta B.
Photo by Violetta B.
Photo by Violetta B.
Photo by Violetta B.
Photo by Violetta B
Photo by Violetta B
Photo by Violetta B.
Photo by Violetta B.

Photos:  https://www.facebook.com/violetta.butkiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here