Wakacje tuż, tuż, a Twoja figura nie jest idealna? Przymierzasz stroje kąpielowe, ale nie czujesz się w nich komfortowo? Nic samo z siebie się nie zmieni. Teraz nadszedł moment, żebyś wzięła się za siebie. Pomyśl, jak fajnie będzie poczuć się dobrze we własnej skórze.

Wizyta na plaży wiąże się niestety z odsłonięciem wszystkich cielesnych mankamentów. W stroju kąpielowym trudno je ukryć, chociażby był idealnie skrojony. Dlatego właśnie trzeba wziąć się do pracy i zadbać o swoją figurę. Poniżej przedstawiamy kilka prostych ćwiczeń, które pozwolą Ci uzyskać upragniony efekt. Pamiętaj tylko, że musisz ćwiczyć systematycznie!

Zadbaj o kondycję przed wakacjami!

 

Ćwiczenie 1

Połóż się na plecach. Podłóż splecione dłonie pod głowę. Unieś złączone nogi. Ugnij prawą nogę w kolanie i unieś tułów. Postaraj się kolanem dotknąć lewego łokcia. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie dotknij lewym kolanem prawy łokieć. Wykonaj ćwiczenie 20 razy.

 

Ćwiczenie 2

Połóż się na plecach i zegnij nogi opierając stopy o podłogę. Unieś biodra wysoko tak, by tworzyły z tułowiem linię prostą. Wyprostuj prawą nogę i potrzymaj przez chwilę. To samo zrób z lewą nogą. Opuść biodra na podłogę. Powtórz całość 20 razy.

 

Ćwiczenie 3

Usiądź na podłodze, oprzyj się na przedramionach. Unieś nogi ok. 20 centymetrów nad ziemię. Napnij mięśnie brzucha i ud, wyprostuj palce stóp. Teraz każdą nogą zrób 15 okrążeń w lewą i w prawą stronę. Ćwiczenie powtórz 4 razy.

 

Ćwiczenie 4

Stań w rozkroku tak, by stopy były w linii bioder. Ugnij kolana pod kątem prostym. Następnie dalej na ugiętych kolanach zrób wypad lewą nogą w bok. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz to samo z prawą nogą. Całość wykonaj 15 razy.

 

Źródło: www.vitaralni.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here