bielizna wyszczuplająca
bielizna wyszczuplająca

Bielizna wyszczuplająca może okazać się zbawieniem albo przekleństwem dla kobiety. Dobrze wybrana i dopasowana pozwala ukryć parę rozmiarów i wymodelować odpowiednie krągłości. Błędne decyzje przy doborze zaowocują zaś niewygodnym strojem, w którym żadna kobieta nie poczuje się dobrze.

Bielizna wyszczuplająca – kilka rozmiarów mniej w niespełna 2 minuty

Chociaż nic nie zastąpi ćwiczeń, diety i zdrowego trybu życia w dążeniu do pięknej zgrabnej sylwetki, to jednak bielizna wyszczuplająca potrafi być swoistą drogą na skróty. Dzięki niej możemy zmniejszyć swój rozmiar w zaledwie 2-3 minuty. Tyle bowiem zwykle starczy, by nałożyć bieliznę na siebie. Ten prosty ruch pozwoli odchudzić nas wizualnie nawet o około 10 kilogramów i podkreślić jędrność piersi czy pośladków. Niestety tak jak wspominaliśmy na początku, cudowne rozwiązanie może zamienić się w uciążliwy problem, warto więc zapoznać się z naszymi sprawdzonymi radami dotyczącymi bielizny korygującej.

Krok pierwszy: rozmiar bielizny wyszczuplającej

Wybierając bieliznę wyszczuplającą chcemy wyglądać jak najbardziej seksownie, szczupło i kobieco. Dlatego gdzieś z tyłu głowy często czai się pokusa, by wybrać model o rozmiar mniejszy. Niestety takie podejście to prosta droga do wyrzucenia bielizny wyszczuplającej. Działanie tego typu damskiej bielizny opiera się w głównej mierze na doskonałym dopasowaniu do ciała. Nasz standardowy rozmiar powinien być już odpowiednio obcisły, natomiast strój o rozmiar mniejszy, stanie się po prostu niewygodny. Będzie krępował nasze ruchy, obcierał i utrudniał oddychanie. W dłuższej mierze nieprzyjemności wynikające z noszenia zbyt małego rozmiaru będą na tyle duże, że zrezygnujemy z tej damskiej bielizny.

Wybierając więc bieliznę wyszczuplającą powinniśmy wcześniej dokładnie się zmierzyć. Wiemy, że dla niektórych wyniki mogą nie być satysfakcjonujące, ale to właśnie od dokładności tego pomiaru będą zależeć efekty działania idealnie dopasowanej bielizny wyszczuplającej.

Znając już dokładnie swoją rozmiarówkę możemy wybrać odpowiedni model dla siebie bielizny.

Krok drugi: kobiece kształty

Każda kobieca sylwetka jest inna, ale możemy je wszystkie zaklasyfikować do jednej z kilku kategorii. Istnieje wiele podziałów i nazewnictw od „gruszek” po tajemnicze skróty typu „O” czy „X”. Abstrahując jednak od nazewnictwa, można wyróżnić kilka podstawowych grup sylwetek:

  • sylwetki z wąskimi ramionami
  • sylwetki z małym biustem
  • sylwetki z dużymi, okrągłymi udami
  • sylwetki z niezarysowaną talią, odstającym brzuszkiem.

Rzetelne i szczere rozeznanie się ze swoją sylwetą pozwoli nam na odpowiedni dobór bielizny wyszczuplającej idealnie dopasowanej do potrzeb. Pozwoli też uniknąć karkołomnych błędów niewłaściwego dobioru elementów stroju.

Krok trzeci: fason bielizny wyszczuplającej

Po zapoznaniu się z naszymi wymiarami i kształtem sylwetki, pora wybrać odpowiednią bieliznę korygującą. Wiele kobiet popełnia w tym miejscu kardynalny błąd, decydując się na jednolite body. Rozwiązanie to jest o tyle proste, co w znaczącej ilości przypadków nietrafione. Bo jak inaczej opisać sytuację, w której kobieta z pięknymi, kształtnymi udami, lekko odstającym brzuszkiem i małymi piersiami kupuje sobie pełne wyszczuplające body? Stój taki owszem niweluje odstający brzuch, ale też spłaszcza uda i praktycznie ukrywa piersi.

Aby uniknąć karykaturalnej sylwetki, warto zamiast jednoczęściowego stroju skupić się na poszczególnych elementach bielizny. Dla wyżej wymienionej sylwetki podstawą będzie biustonosz typu push-up, który optycznie zwiększy rozmiar biustu. Wstawki i delikatne podniesienie miseczki sprawią, że kobiece piersi świetnie wyróżnią się i nadadzą sexapilu. Kolejnym elementem powinien być odpowiednio dopasowany gorset zmniejszający obwód pasa i delikatnie kształtujący talię. Ostatnim elementem może być dolna część bielizny podnosząca pośladki. Dzięki temu kształtne uda naszego „przykładu” łączą się z podniesioną jędrną pupą.

Krok czwarty: materiał bielizny wyszczuplającej

To, że w znaleźliśmy idealną bieliznę wyszczuplającą dla siebie nie wróży jeszcze sukcesu. Bielizna wyszczuplająca z racji na jej charakter raczej nie nadaje się do sypialni, co oznacza, że będziemy musiały coś na nią ubrać. Jeśli wykorzystujemy ten rodzaj damskiej bielizny wraz z sukienkami czy innymi zwiewnymi ubraniami, bardzo ważne jest, by bielizna doskonale współgrała z ubraniem. Nie może więc powstawać między nimi pole elektrostatyczne powodujące marszczenie się materiału wierzchniego.

Bardzo ważny, zwłaszcza w lecie czy podczas imprez tanecznych, jest też komfort termiczny bielizny wyszczuplającej. Jeśli np. gorset zostanie wykonany z materiałów nieprzepuszczających powietrze, bardzo szybko może się okazać, że mamy na sobie małą saunę, która w znaczącym stopniu utrudnia nam wykonywanie jakichkolwiek czynności.

Bieliznę wykonaną z oddychających, przepuszczalnych materiałów, znajdziesz w wielu sklepach, w tym http://www.Polka-Hebe.com.

Krok piąty: kolor i krój bielizny

Na sam koniec jeszcze jedna ważna rada przy wyborze bielizny wyszczuplającej. Niezbyt ładnie prezentuje się przebijająca przez suknię wieczorową bielizna czy odcinające się szewki majtek lub stanika na dopasowanym topie czy spódniczce. Warto więc wziąć pod uwagę ubrania, z którymi przyjdzie nam nosić bieliznę wyszczuplającą i jeśli to konieczne, wybrać modele bezszwowe i cieliste, w neutralnym kolorze, który nie będzie przebijać przez zwiewną, cienką letnią sukienkę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here