vianek - nowość w ofercie Polka Hebe

Piękne rzeczy powstają z pasji. Pasja powstaje z inspiracji. Inspiracja powstaje z piękna, które ktoś potrafi dostrzec. Takie koło twórcze. Tak jest w poezji, sztuce, modzie i w życiu czy też nawet w branży kosmetycznej. Bo przecież kosmetyki tworzy się po to, aby kobieta czuła się piękna i taka też była. Natomiast pewność siebie napędza u niej pasję, a ta może inspirować do rzeczy wielkich. Takim nieco zawoalowanym wstępem chcieliśmy zaprosić do artykułu, w którym przedstawiamy Vianek, polską markę kosmetyków dla kobiet w każdym wieku.

Inspiracja
Zamknij oczy i wyobraź sobie polską wieś. Południe Polski, Nizina Nadwiślańska i jakże
przyjemnie związana z naturą nazwa – Zalipie. Świat jak z fantazji. Wiosna, mnóstwo kwiatów, brak pośpiechu i po prostu piękno, które można podziwiać, dotknąć je lub dać się mu zainspirować. Charakterystyczne malowidła z kolorowymi kwiatami zdobią tu wiele domów, przedmiotów i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Natomiast będąc tu można przyjemnie oderwać się od zgiełku wielkiego miasta. Tak jest w Zalipiu, miejscu, które zainspirowało twórców kosmetyków Vianek.

Pasja
Naturalne kosmetyki marki Vianek są dla każdej kobiety. Nieważne ile ma lat, ważne, aby rozumiała to czego symbolem są te kosmetyki. To równowaga między chęcią bycia piękną, a jednocześnie naturalną.

Piękno
Naturalne kosmetyki polskiej firmy Vianek działają na zmysły. Wręcz je pieszczą. Niepowtarzalnie ozdobione opakowania inspirowane są wzorami tradycyjnej zalipiańskiej sztuki z XIX wieku. To uczta dla oczu. Świeżość i naturalność tych produktów to też czysta przyjemność dla węchu. Tak budzą się wspomnienia i wyobraźnię, która kołysze nas w krainie marzeń. A dotyk? Naturalność składu z ekstraktami z polskich ziół i kwiatów, to obietnica łagodnej pielęgnacji Twojego ciała – jakbyś była przyjemnie masowana przez matkę naturę.

Kosmetyki przyjazne środowisku
Ekologia. To bardzo ważny aspekt dla marki Vianek. Tych kosmetyków nie testuje się na zwierzętach, do produkcji nie używa się też zwierząt martwych. A czego się robi kosmetyki Vianek? Kwiaty, zioła z ekologicznych polskich upraw, to one dostarczają twórcom wszystko czego potrzeba. Ważna jest też żywotność takich kosmetyków – od otwarcia można ich używać aż przez 3 miesiące.

6 grup propozycji

Marka Vianek proponuje swoje kosmetyki w 6 grupach/seriach i oznacza je kolorami:

– seria łagodząca (różowy)

– seria energetyzująca/orzeźwiające (zielony)

– seria nawilżająca (niebieski)

– seria kojąca (fioletowy)

– seria odżywcza (pomarańczowy)

– seria ujędrniająca (czerwony)

Seria łagodząca służy łagodząco i regenerująco, przyjemnie pielęgnujesz tak skórę.
Seria energetyzująca przydaje się do detoksykacji i oczyszczania skóry niezależnie od jej rodzaju. Seria nawilżająca wesprze nawilżanie włosów, twarzy i całego ciała. Seria kojąca wzmacnia skórę i pomoże przede wszystkim skórze z tendencją do zaczerwienień. Seria odżywcza pielęgnuje ciało jednocześnie je odżywając.
Seria ujędrniająca
tak jak pozostałe kosmetyki Vianek, pasuje do każdego rodzaju skóry, a charakterystycznym działaniem tej grupy jest ujędrnianie (kompozycje zapachowe nie zawierają alergenów, podobnie jak serie odżywcze, kojące, nawilżające i energetyzujące).

Z czego składają się kosmetyki marki Vianek?
Długo by wymieniać, w skrócie wspominaliśmy, że to zioła i kwiaty z naturalnych, polskich upraw. 
Jeśli wejść głębiej to wśród składników znajdziemy liczne ekstrakty, witaminę E, oliwę z oliwek, panthenol, olejek cynamonowy, wosk pszczeli, masło kakaowe i avocado, olej ze słodkich migdałów, alatoninę czy olej z pestek winogron. Wszystko to naturalne składniki, które doskonale wpływają na Twoje ciało. Pozwól sobie na inspirację naturą i sięgnij po kosmetyki marki Vianek, które znajdziesz też w sklepie Polka Hebe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here